Гроші
Що вони роблять???
Стратегії рулетки

Система рулетки

Система рулетки

Рулетка - це азартна гра основана на імовірності, а як відомо за допомогою математичних розрахунків її можна вирахувати. Кожний гравець намагається придумати власну систему рулетки для підрахунків, але всі вони основані на двох математичних системах рулетки -  Мартінгейл і д'Алемберт.

Основні системи рулетки

Система рулетки Мартінгейл це найстарший спосіб прорахувати імовірність виграшу в рулетку, який почали використовувати близько двохста років тому назад. Власне кажучи сам метод досить простий, необхідно всього лише підвищувати ставку вдвічі після кожної поразки, і повертатися до її початкової суми після того, як ви виграєте. При використанні цієї системи ставити потрібно на ті варіанти, в яких шанс виграти складає 50%, а саме чорне чи червоне, парне чи непарне, більше чи менше.

Система рулетки д'Алемберта дуже схожа на попередню. Ставки робляться також на парні варіанти і також вони піднімаються після програшу і опускаються після виграшу, але всього лише з однією відмінністю, ставку не потрібно збільшувати вдвічі чи опускати до мінімуму. При такій схожості у них і мінуси схожі. При довгій серії невдач у вас просто можуть закінчитися гроші чи ви дойдете до верхнього ліміту ставок.

Але непотрібно чітко дотримуватися гри з вище написаних методик, адже це всього лише основа. Враховуючи всі плюси і минути цих систем гри в рулетку, ви зможете виробити власну працюючу систему рулетки.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1