Гроші
Що вони роблять???
Правила рулетки

Правила Рулетки з підказками

Правила Рулетки з підказками

Рулетка з підказками - це різновид традиційної європейської рулетки з усними вставками. Основна відмінність цієї різновидності від класичної рулетки - це підказки, основані на статистичних даних, які значно полегшують гральний процес.

Як тільки ви відкриєте рулетку з підказками, то побачите ігровий екран з колесом, кнопками управління і таблицею ставок. Розстановка ставок значно спрощується завдяки віртуальним підказкам, які висвітлюються при наведенні миші. Якщо ви натисните на крайню ліву кнопку, то вам відкриється статистика попередніх раундів. З цієї сторінки ви дізнаєтеся, як часто кулька рулетки зупинявся на тому чи іншому номері, на червоних чи чорних номерах, на парних чи напарних, великих чи малих. Окрім того, ви зможете ознайомитися з діаграмою, яка показує, які сектори рулетки вигравали частіше за інші.

Сусідня кнопка відповідає за анімацію гри і віртуальні підказки. Якщо ви відключите анімаційні ефекти, то час кожного раунду значно скоротиться, так як процес розкрутки колеса показуватися не буде. Якщо ви активуєте віртуальні підказки, то система виділить ті сектори рулетки і види ставок, які ще не вигравали в даній серії ігор.

Далі на панелі управління знаходяться кнопки «очистити» і «відмінити останню». Кнопка «очистити» видаляє столу всі зроблені ставки, а кнопка «відмінити останню» видаляє тільки останню фішку з таблиці ставок.

Якщо ви хочете перейти в режим усних ставок, то вам необхідно буде натиснути на відповідну кнопку на панелі управління. Змінити режим можна тільки до того, як ви розмістите свої ставки на полі. До усних ставок відносяться ставки zero, series 0/2/3, orphans series 5/8, характерні для європейської рулетки з треком.

Далі на панелі управління розміщена кнопка «повторити», яка повторює розстановку фішок попереднього раунду, і кнопка «запустити», яка запускає колесо рулетки.

Столи рулетки відрізняються за лімітами ставок. З інформацією по кожному конкретному столу ви можете ознайомитися, натиснувши на табличку, яка розміщується в правому кутку знизу. На тому ж екрані ви можете подивитися таблиці виплат по всім можливим ставкам. Коефіцієнтк виплат в рулетці з підказками такі ж, як і в класичній європейській рулетці.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1