Гроші
Що вони роблять???
Стратегії покера

Стратегія блефу в покері

Стратегія блефу в покері

Ваше знайомство з покером, скоріш всього, почнеться з ігор з низькими лімітами. Виграш в іграх такого рівня не потребує від Вас професіональної майстерності гравця в покер. На цьому етапі Ви повинні навчитися обігрувати простих опонентів.

Перемога опонентів на високих лімітах може бути надзвичайно тяжкою через цілий комплекс потребуючих дій. Тим не менше, перемога на низьких рівнях досить ціленаправлена і ефективна.

Що я маю на увазі? Наприклад, інші гравці не звертають на Вас увагу. Вони думають тільки про свої карти, а не про Вас і Ваші карти. Ваші опоненти грають свою гру, незалежно від того, граєте Ви свою чи ні. Фактично, Ви – привид для інших, але надіюся, Ви станете привидом, який помало забере їх гроші. Якщо Ви хочете перемогти цей тип гравців, Вам необхідно просто вести ціленаправлену гру, яка буде успішною протягом довгого часу. Для цього Вам необхідно грати скупо, не блефуючи, робити ставки агресивно тільки тоді, коли у Вас явно найкраща рука.

Коли справа доходить до блефу з такими гравцями, спрацювати може повільна гра. Цих гравців легко ввести в оману, ніби то вони мають найкращу руку, коли вони показують пару на терні. Тому, надаючи їм можливість відкрити вільну карту, коли у Вас «серйозна рука», може зіграти Вам на руку (пробачте за гру слов). Хоча блеф – це всього лише тренування в безкорисності. Ці хлопці хочуть дізнатися, чи мають вони найкращу комбінацію. Вони навіть готові заплатити, щоб хоч іноді подивитися на Ваші карти. Не старайтесь налякати кого-небудь на низьких лімітах додатковою ставкою в 2 дол..

Вдосконалюйте мистецтво вибору початкових рук і агресивних ставок ваших виграшних рук. І пам'ятайте, психологічні стратегії на даному етапі зазвичай безрезультатні. Ваші опоненти не думають так глибоко, тому проба илюзійної гри тільки нашкодить Вам.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1