Гроші
Що вони роблять???
Стратегії покера

Основні поняття стратегії покеру

Основні поняття стратегії покеру

Щоб зрозуміти стратегії покеру і вдало ними користуватися для початку необхідно вивчити всі існуючі позиції, візьмемо наприклад стандартний стіл на 10 людей.
Отже, основні позиції:

1. малий блайнд (МБ, Small Blind, SB) – гравець, який знаходиться в цій позиції діє передостанним на префлопі і першим в інших колах. Так само називається і ставка, яку гравець повинен поставити автоматично на префлопі (половина великого блайнда).

2. Великий блайнд (ВБ, Big Blind, BB) – гравець також діє останнім на префлопі, але другим на інших колах. Так само називається і автоматична ставка, яку гравець повинен зробити на префлопі (мінімальна ставка на флопі і половина ставки на торні і рівері).

3. рання позиція (РП, Early Position, EP) – третього гравця називають гравцем, який знаходиться «під дулом» (under the gun), першу ставку на префлопі робить він.

4,5. ранні позиції (РП, Early Position, EP) – іноді їх номерують як РП2, РП3.

6,7,8. средні позиції (СП, Middle Position, MP) – іноді позначають як СП1, СП2, СП3.

9. позня позиція (ПП, Late Position, LP) – називається також cutoff, гравець здійснює дії передостаннім.

10. Остання позиція (ОП, Late Position, LP) – також відома як button (кнопка) чи dealer (дилер), гравець діє останнім.

Від цих позицій гравця багато що залежить. А саме, які карти необхідно грати на префлопі, стратегії на наступних колах і т.і. Найбільш вигідними вважаються пізні позиції, коли роблячи ставку гравець уже знає про ставки своїх суперників і може зробити приблизну оцінку сили їх карт.

Дисконтированні і потенціальні шанси

Тут необхідно знати наступні речі:

1. карта, яка може покращити вашу руку, це саме може зробити і з рукою Вашого суперника, давши йому ще сильнішу комбінацію.

2. Якщо ваша ставка не буде останньою на даному етапі, то можна допустити, що наступний гравець може підвищити ставку.

3. Також необхідно враховувати, що дане коло не останнє, можливо прийде інша карта і ви зможете на рівері зробити ставку чи підвищити ставку противника, що дозволить виграти додаткові гроші.

Шанси

Основне поняття в стратегіях покеру– Odds (шанси). Це поняття походить із теорії імовірності, яка імовірність того, що гравцеві (не) прийдуть необхідні карти.

Запитується, а навіщо нам знати шанси? Це необхідно для того, щоб Ваша ставка була прибутковою і Ви повинні ставити її тільки тоді, коли ставка*шанси>банку.

Ще одне важливе поняття – Pot Odds (шанси банку). Шанси банку визначаються як відношення ставки, яку гравець повинен зробити до величини банку, ставка гравця ставиться в тому випадку, якщо його шанси вищі ніж шанси банку.

Отже, перед тим як зробити будь-яку ставку, Вам необхідно оцінити свою комбінацію на руках, подумати чи є шанси на її покращення до виграшу, розрахувати шанси банку. І тільки після цього вирішити роботи ставку чи ні.

Класифікація гравців

На даний момент існує основна класифікація гравців:
- за кількістю граючих роздач гравці діляться на лузових і тайтових (loose/tight). Перші грають багато рук, другі грають тільки хорошими картами. Лузові гравці можуть відповідати до ріверу з молодшою парою чи продирявленим стрітом, тайтовий гравець може скинути старшу пару, якщо кругом стає жарко.
- за агресивністю проведеної гри гравці діляться на агресивних і пасивних (aggressive/passive). Агресивні активно ставлят і піднімають ставки, часто блефують, пасивні тільки зрівнюють ставки і піднімають тільки з хорошими картами.

Протів лузових гравців можна грати більшу кількість рук, ставити і піднімати ставки, якщо у вас з'явилися добрі карти.

Протів тайтових гравців можна і потрібно використовувати блеф.

Протів агресивних гравців краще всього грати відносно тайтово, але якщо до вас прийшли хороші карти - можна зіграти більш агресивно.

Протів пасивних гравців потрібно грати в міру обережно.

Чим скоріше Вы визначите стиль, тим краще Ви зможете розрахувати свої дії для збільшення Вашого виграшу.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1