Гроші
Що вони роблять???
Стратегії покера

Основи терпіння в покері

Основи терпіння в покері

Терпіння допоможе вам уникнути негативних наслідків гри. Ось декілька порад як навчитися терпіти в грі. І в онлайновому і в офлайновому Техаському Холдемі размір вашого стіка залежить від вашого вміння терпіти. Саме ця якість благородить хороших гравців. Якщо ви не навчитеся бути терплячим, це потягне за собою досить небажані наслідки.

Навряд чи ви зустрінете в покері удачного нетерплячого гравця, хіба що йому постійно щастить і вдача на його боці.  Тільки професійні гравці розуміють, що підйомів і падінь в покері більше, аніж на ринку форекс чи йому подібних. Якщо ви довгий час терпите поразки у грі, вам варто задуматись про те, чи достатньо ви терплячий. Розглянемо ситуаційні приклади нетерплячої гри.

Першою проблемою є ставки при порожніх руках. Нетерплячі люди не звертають уваги на те, що у інших може бути хороша рука і продовжують робити ставку, так ніби вони впевнені, що у них краща покерна комбінація.

Другою проблемою є велика кількість ігор на будь-яких руках. Дуже часто граючи в онлайн покер довгий час, гравці втомлююсять, і втрачають свою спостережливість. Стає набагато простішим натиснути кнопку Відповісти, аніж концентруватися на даній грі.

Рекомендується сідати за стіл тільки відчуваючи себе бадьорим і готовим використовувати всі свої знання для гри. В іншому випадку замість ваших знань ви будете надіятись на сліпу вдачу, що приведе тільки до поразки.

Не варто спішити приймати рішення в наступних ситуаціях:

  1. З вами тільки що стався бед-піт
  2. Ви отримали сильну початкову руку
  3. Гра тільки почалася
  4. Гра триває уже декілька годин

Як зберегти спокій, граючи в покер

Не варто забувати, що покер - інтелектуальна гра, і ви не можете контролювати карти, які приходять до вас і до ваших противників, але в вашому розпорядку те, як ви ними зіграєте. Декілька рекомендацій для врівноваженої гри в покер:

  1. Розігрувати потрібно тільки дуже добрі початкові руки. Розігрувати занадто багато рук небезпечно великим програшем, тому краще за все грати рідко але чітко.
  2. Зачекайте доки суперник проявить себе. Вам потрібно вивчити стиль гри кожного суперника, і бажано зробити це раніше, ніж вони зрозуміють ваш стиль.
  3. Зразу після бед-піта краще пропустити декілька раундів. Це зв'язано з психологічною дестабілізацією програвшово, потрібен час, щоб заспокоїтись.

Терпіння в покері - це здатність терпіти втрати, сухо приймати виграші, і скорочувати свої втрати.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (3)

Адмін_сайту коментує матеріал 1 апреля 2013 в 19:37 #1
Лисий замок тут Лінк: azartni-igry.com.ua
Адмін_сайту коментує матеріал 1 апреля 2013 в 21:05 #2
тест крона, жду мейл
Адмін_сайту коментує матеріал 2 апреля 2013 в 14:18 #3
реал тест крона 2 число

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1