Гроші
Що вони роблять???
Стратегії покера

Гра в покер один на один

Гра в покер один на один

Якщо ви не початківець в покері, вам відомі основні концепції гри - тоді вам буде цікаво попробувати зіграти в head's up. Ця гра дуже захоплююча тим, що ніколи не вгадаєш, хто з гравців буде переможцем, адже в колоді 52 карти, а в грі всього 9, то можна уявити, що обидва противника можуть грати з різними картами. Ця гра дуже популярна серед американської молоді і наших співвітчизників.

Граючи в покер один на один головне не втратити пильності, адже блеф в цій грі більш ніж умісний. Це обов'язковий аспект в покері в цілому, а в грі протів одного опонента ще і головна зброя. Даний вид покеру head's up популярний не тільки в покерних гральних кімнатах онлайн, в цей вид гри охоче грають в клубах спортивного покеру. Якщо вам подобається така ризикована гра, сміливо вибирайте противника і починайте грати. Це поєдинок двох особистостей - виграє найсильніший.

В цю гру потрібно грати дуже агресивно, роблячи рейз на префлопі, адже якщо ви будете часто давити на вашого опонента, він може не витримати напору і в стані тильта ввійде в гру, маючи набагато слабшу руку і тоді ви зможете його перемогти. Якщо вам уже на флопі вдалося зібрати комбінацію (сет або дві пари), то може бути доречним слоуплей (прихована гра), і, при умові, що борд не одномастний, то роблячи невеликі ставки намагайтесь прив'язати свого суперника до банку, а на останній вулиці торговлі (рівері) йдіть ва-банк. Ваш противник уже достатньо багато вклав фішок в пот і навряд чи зможе скинути свої карти.

Приймаючи рішення грати абс-покер чи в тайтовому стилі, ви ризикуєте в цій цій грі один на один втратити всі свої гроші. Така гра занадто слабка для head's up і ви програєте. Дана гра потребує навиків як гри в мережі, так і вживу, пробуйте, грайте. І ви обов'язково зможете знайти свій стиль гри в покері один на один.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1