Гроші
Що вони роблять???
Правила покера

Правила Російського покеру

Правила Російського покеру

Початкові ставки і бонусна гра

Ви можете грати на одному боксі. Гравець робить ставки на полі "Ante" і, по-своєму бажанню, може робити ставку на "+". Ставка на "+" виграє в тому випадку, якщо при роздачі карт комбінація входить в таблицю виплат по бонусній грі. Розрахунок по ставці на "+" відбувається відразу ж після раздачі.

Роздача карт і дії з картами

Раздача карт закінчується відкриттям останньої карти дилера. Після роздачі перед гравцем стоїть вибір:

  1. ви можете купити шосту карту;
  2. замінити будь-яке число своїх карт (необхідно натиснути на непотрібні карти);
  3. підвищити ставку, тобто зробити ставку на поле "Bet", рівну двом "Ante";
  4. втратити "Ante", відмовившись від гри. Вартість покупки чи заміни карт – одне "Ante". Після покупки чи обміну у гравця вибір: чи підняти ставку, чи здатись.

Страховка у дилера від відсутності гри

Дилер грає від комбінації "туз-король". Поки ставки не підняті, гравець може зробити страховку від відсутності гри у дилера, якщо на руках комбінація "трійка" чи вище. Мінімальний розмір страховки – "Ante", максимальний – передбачувана виплата в разі виграшу гравця. Якщо в результаті дилер не зіграє, страховка розраховується 1:1. Якщо ставка дилера зіграє, то гравець втрачає суму страховки. В тому випадку, якщо рука дилера є старше руки гравця, страховка анулюється і повертається гравцеві.

Покупка гри у дилера

В процесі гри гравець може за одну "Ante" купити гру дилеру. Якщо це відбувається, то дилер міняє свою найстаршу карту. Якщо після покупки у дилера немає на руках граючої комбінації, але при цьому нова карта виявляється по рангу равною попередній, гравець знову може провести обмін карти протягом трьох раз безкоштовно. В тому випадку, якщо дилер так і не отримає гру, гравцю повертаються ставки неоплаченими.

Остаточний розрахунок по картах

Якщо у дилера немає гри, ставка поля "Ante" розраховується 1:1, ставка "Bet" повертається неоплаченою. Якщо ставка дилера зіграла, і в результаті гри виходить нічия, то ставки повертаються гравцеві без оплати. Якщо ставка дилера зіграла, але при цьому гравець виграв - ставка "Ante" повертається без оплати, ставка "Bet" виплачується в відповідності з таблицею виграшів. В випадку, якщо у гравця на руці зіграло відразу дві комбінації, гравцеві виплачуються обидві. Ця ситуація може трапитися і на шести, і на п'яти картах. Друга комбінація може бути тільки одна і в неї обов'язково повинна входити хоча б одна карта, яка не входить при цьому в першу комбінацію.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (1)

Адмін_сайту коментує матеріал 1 апреля 2013 в 19:37 #1
дппрпіддргаі

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1