Гроші
Що вони роблять???
Правила покера

Правила покеру Pai Gow (Пей Го)

Правила покеру Pai Gow

Для початку гри, вам потрібно розмістити ставку на полі Bet. Як тільки ставка зроблена, можна натиснути на кнопку Deal, яка запускає раздачу. Pai Gow грається з колодою із 52 карт від двійок до тузів, плюс один джокер. Як тільки ви натиснете на кнопку Deal, ви отримаєте сім карт. Дилер також раздасть собі сім карт, але вони будуть закриті від гравця. Для того, щоби стати переможцем в покері Pai Gow необхідно розділити отримані сім карт таким чином, щоби дві вийшовші руки були сильніші, ніж руки дилера.

Стріт в Pai Gow покері може закінчуватися тузом або починатися з нього. Що стосується джокера, то він на відміну від деяких інших карточних ігор може замінити тільки туз чи остання карту в таких покерних комбінаціях, як стріт чи флеш. Джокер не може замінити карту, необхідну, наприклад, для отримання пари королів чи дев'яток.

Як тільки ви отримаєте сім карт, вам потрібно буде розбити їх на дві руки за наступним принципом. В одній руці повинно бути п'ять карт, а в іншій - всього дві. Важливе правило поділу рук: ранг руки з 5 картами повинен бути вище, ніж ранг малої руки. Старша рука розглядається з точки зору стандартних комбінацій в традиційному покері. Що ж стосується малої руки, то самою старшою комбінацією в ній може бути пара (пара тузів). Джокер в малій руці може функціонувати тільки як туз.

Якщо ви поглянете на ігрове поле, то побачите, що мала рука (рука з 2 карт) позначається, як Low, а велика рука (рука з 5 карт), як High.

Для того, щоб вийти з раунду переможцем, вам потрібно виграти в дилера і на малій, і на великій руці. Якщо обидві руки дилера сильніші, то він виграє в раунді, і всі ваші ставки згорають. Якщо ж рука дилера і гравця однакова за покерним рангом, то така ситуація називається Копією (COPIA), але дилер все рівно забирає всі ставки. Всі інші розклади є нічийними.

Всі виплати в покер Pai Gow вираховуються по коефіцієнту 1:1. Зі всіх виграшів знімається комісія в 5%.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1