Гроші
Що вони роблять???
Правила покера

Правила покеру Let It Ride

Правила покеру Let It Ride

Покер Let it Ride грається з однією колодою з 52 карт. Колода тасується після кожного зіграного раунду. Перед тим, як отримати карти, гравцеві необхідно зробити потрійну ставку. Мінімальний і максимальний розмір ставки коливається в залежності від вибраного вами столу.

Після того, як ви зробите ставки, ви отримаєте 3 карти сорочкою вниз. 2 додаткові карти кладуться в центрі столу сорочкою вверх. Саме ці загальні карти і будуть відкриватися по мірі гри, поки у вас в руці не буде п'ятикарточна покерна комбінація.

Як тільки ви отримаєте три перші карти, вам необхідно буде їх оцінити з точки зору можливих покерних комбінацій. Найнижчою комбінацією є пара, а найвищою - Роял Флеш. Якщо ви вважаєте, що у вас мало шансів зібрати хорошу руку, то ви знімаєте одну з тьох ставок. Якщо ж ваші карти вас влаштовують, то залишаєте всі три ставки. Як тільки рішення прийнято, відкривається одна з спільних карт. Гравець знову оцінює свою руку з урахуванням цієї карти і вирішує, чи варто зменшувати ставку. Після відкриття останньої карти ви отримаєте виплати згідно покерних комбінацій.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (1)

Адмін_сайту коментує матеріал 28 июня 2013 в 19:47 #1

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1