Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Як привернути гроші в своє життя?

Як привернути гроші в своє життя?

«Грошей не вистачає, хоч і кручусь як білка в колесі». Дуже часто можна почути цю фразу вдома, на вулиці чи на роботі. І ніхто не думає, що в світі так багато грошей, що їх вистачить абсолютно на всіх тих, хто їх потребує. Може не потрібно нарікати на чергову кризу, що вам не дають заробляти, а навчитися діяти, іти до грошей, не відбиватися від них своїм поганим настроєм, як тенісною ракеткою? Спробуємо розібратися у тому, які засоби існують для привертання грошей в наше життя через різні сфери діяльності і інтересів.

Як привернути гроші в бізнес

Сьогодні є багато вірних способів привертання грошей. Всі вони, перш за все, звернені на перепрограмування свідомості і формування позитивного відношення до грошей.

Ви – успішний бізнесмен, але хочете привернути ще більше грошей в ваше життя? Тоді пройдіть трьома сходинками фінансового благополуччя і подивіться, чи все ви для цього робите правильно?

Сходинка 1 Початок всіх початків

Ви почали будувати бізнес. А чи перебудували ви себе? Як ви виглядаєте – дорого, бідно, чи як завжди? Ви зробили щось, що зразу повернуло би вас лицем до грошей? Ні? Тоді зразу ж змініть свій імідж. Пам'ятайте, що гроші люблять тільки успішних людей. Нова зачіска і діловий костюм, портмоне і дорога ручка чи годинник зразу ж змінять силу притягання навколо вас.

Сходинка 2 Що ви зробили, щоб привернути гроші?

Навіть якщо багатство відсотків 80 - це стан душі, то 20% - це тяжка робота, тільки робити все потрібно правильно з самого початку. Яка у вас освіта і як давно ви читали книги з професії? Адже гроші люблять професіоналів – станьте ним.

Сходинка 3 Доброчинність – як засіб привернення грошей

Як привернути гроші в своє життя знають ті підприємці, які діляться заробленими мільйонами з бідними і немічними. Існує думка, що чим більше ти віддаш, тим більше тобі повернеться у вигляді дивідендів, додаткового прибутку і через деякий час ти отримаєш вигідний контракт.

Щоб не бути голословними наведемо деякі приклади. В минулому рейтинг благочинності, який створив фонд Charities Aid Foundation Україна зайняла 139 місце, а Росія на 150 з 152 країн, які були представлені. Виходить, що багаті люди і так дають гроші, адже ж ми не потрапили в рейтинг, а ті, хто хоче стати багатим, просто ігнорують це.

Найбільшим благодійним фондом публічних українців в 2010 -2011 роках став Фонд Рината Ахметова «Розвиток України», «Ефективне управління». Хороший приклад того, як людина вклала 155,65 млн. грн. і отримала з цього пару мільярдів.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1