Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Як правильно притягувати гроші

Як правильно притягувати гроші

Багато хто мріє бути магнітом для грошей, проте це бажання може перетворитися на дійсність. Відомий лікар на ймення Карлтон Сміт висунув касопунктурну методику, яка дозволяє людині стати магнітом для грошей. Нерідко говорять, що багатство людини є так званим елементом природи. Виходячи з цього, правильний масаж лиця здатен змінити траєкторію енергії безпосередньо в нервовій системі людини. Таким чином, буде здійснено плавний перехід, як психологічного, так і економічного достатку.

В основному, подібне зв'язано з підвищенням на службі, надбавкою до зарплати і багато чим іншим. Зрозуміло, зараз йде мова про точки акупунктури. Як відомо, ці точки можуть впливати на ауру людини, і, відповідно, на енергетичний центр людського організму. За словами лікаря даний центр має особливість перетворюватися в магніт для грошей.

Як говорить спеціаліст, для людини життєво необхідно проводити декілька масажних рухів щодня. Важливо також звертати увагу на акупунктурні точки обличчя. В основному, вони розміщені в області носа. Отже, будь-якому бажаючому стати багатим необхідно надавлювати на спеціальні ділянки носа. Ця вправа, як правило, сприяє зміні потоку електричної енергії в так званій нервовій системі людини.

Отже, австралійський лікар запевняє, що ця методика діє! До того ж, як відомо лікар став популярним ще в 90-х роках висуваючи так звану методику, пов'язану безпосередньо з акупунктурою вуха. Більш того, подібна схема здатна «впливати» на гроші. Було також запропоновано думку, що гроші приходять до тої людини, яка наділена відомою якістю – сприйняття.

Вони нібито притягуються самостійно завдяки людській аурі. На перший погляд, подібні слова звучать трохи дивно, проте, згідно з практикою, подібна методика реальна і дієва. Безумовно, відомий лікар проводив дослідження разом зі своїм колегою. Вони працювали з добровільцями, число яких перевищувало 300 людей. Пізніше вони виявили, що люди, які проходили дослідження в більшому ступені (91%) після проведення масажу змогли збільшити свій заробіток за певний період (приблизно 15 тижнів).

Після чого, практика показала, що методика може бути реальною. За словами спеціаліста, масаж носа можна проводити або зранку, або ввечері. Для цього необхідно зручно сісти і зайнятися ділом. Протягом семи днів необхідно масажувати одну точку близько 10 секунд зранку і ввечері.

На наступний тиждень необхідно переходити до іншої точки. І так робити потрібно поступово, без поспіху. До того ж здійснювати масаж потрібно до тих пір, поки не покращиться фінансове положення людини. Як відомо, грошових точок носа нараховують сім. Виходячи з цього, потрібно відмітити, що в цілому процедура триває сім тижнів. В цілому, спробувати дану методику може будь-хто бажаючий.

Як перевірити, чи стали ви магнітом для грошей?

Для визначення вашої можливості притягувати гроші достатньо пограти в будь-яку азартну гру. Життя, як і азартна гра, може залежати від готовності піти на ризик чи стриматися. Найбільш популярною азартною грою є рулетка, можете спробувати свої сили, вибравши рулетку внизу. Якщо будете програвати - ви ще не магніт, а якщо вигравати... то вже і працювати непотрібно!

 

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1