Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Як допомогти ігроману?

Як допомогти ігроману?

Гра на гроші – це найдавніший спосіб розваг. Ще з часів Стародавньої Греції люди грали на домашніх тварин, рабів і будинки. Гральний бізнес дивує своєю різнобарвністю, доступністю і розповсюдженістю. Що являє собою гра очима гравця? По-перше, це азарт і ризик. По-друге, це можливість заробити легкі гроші. А по-третє, можна відігратися при програші. Якщо уважно приглянутись до цих факторів, можна зрозуміти, що вони створюють колообіг, до того ж не важливо в якому порядку. Наприклад, ви виграли в карти 300 доларів, зразу з'являється думка: «Фортуна на моєму боці, це означає, що необхідно продовжувати». В кінцевому результаті ви програєте, і виникає думка про те, що необхідно відігратися. Все це супроводжується шаленим азартом і розмовами знайомих про чудесні виграші. Світ азартних ігор для залежної людини, складається з трьох головних чинників. Тому дуже важливо, щоб ми розуміли ці мотиви на початковій стадії. Пізніше до них додається страх за своє майно і своє життя. Так як кредитори будуть потребувати повернення боргів, а боргів в цій сфері не любить ніхто. І от коли у нього з'явиться страх за своїх близьких і за себе, тоді можна вважати, що людина повністю втягнута в колообіг.

Допомогти гравцеві досить складно, але все ж таки можливо. Але краще попередити проблему, аніж потім боротися з її наслідками. Для початку ми повинні вивчити те середовище, де проводить свій час ігроман, що і які фактори підштовхують його до азартних ігор. Проаналізуємо роботу. Ті, хто працюють на ринку, мають більше шансів попасти під залежність азартним іграм, аніж офісні працівники. У людини, яка працює на ринку, більше вільного часу, в наявності є вільні гроші, а компаньйони, які допоможуть скоротити час за грою в карти чи грою на автоматах завжди знайдуться. Як правило, все починається з карточних ігор. Спочатку мова про гроші не йде взагалі. Звідси висновок: якщо ваша близька людина має суперницький дух, і їй зовсім не чуже відчуття азарту, і він збирається ввійти в так звану «зону ризику», то їй необхідно завадити будь-якими способами.

Допомога при ігроманії.

Якої політики ми повинні триматися, щоб допомогти людині, яка попала в дану залежність? Найголовніше – ви не повинні сперечатися, кричати, доводити те, що людина не права. Необхідно дотримуватися нейтральної позиції, необхідно завоювати довіру гравця, щоб отримати необхідну для вас інформацію. З позиції друга вам буде простіше робити психологічний пресінг. Спокійно пояснюємо ігроману чим він ризикує, і що він може втратити. Необхідно оперувати такими словами як «робота», «сім'я», «дім», «друзі», але навіть цього не буде достатньо. Необхідно приправити свій розказ чіткими фактами: скільки ігроманів стало повними банкрутами, скільки втратило сім'ю, скільки залишилося без друзів і без роботи. Така статистика в будь-якому випадку зіграє не останню роль. Якщо в вашому оточенні немає людини, яка потерпіла від ігроманії, то завжди можна придумати сумну історію про знайомих. В цьому випадку брехня буде заради порятунку.

Головне пам'ятати, що людину, яка кричить, нервує, сприймають не серйозно, а ми повинні добитися якомога більшої атракції. Необхідно встановити тотальний контроль грошей, а також обмежити небажані контакти гравця. Натиск поступово потрібно збільшувати, оперуючи конкретними фактами і цифрами, скільки грошей витрачено, чим ви обмежуєтесь через його любов до азартних ігор. Підключіть родичів до боротьби з ігроманією, запропонуйте їм боротися з вами пліч-о-пліч. Ви повинні придумати єдину тактику. Не давати грошей «хворому», використовувати психологічний тиск, а в кінцевому результаті створити для ігромана неблагополучну атмосферу. Він повинен зрозуміти, що його ніхто не підтримує. Він повинен зрозуміти, що дім і сім'я важливіше його згубної звички.

Нажаль, з цією згубною звичкою пліч-о-пліч ідуть наркотики і алкоголь. І якщо саме так і відбувається, то спочатку необхідно позбутися від алкогольної і наркотичної залежності, а вже потім від ігрової. В цілях профілактики прищеплюйте неприязнь до азартних ігор ще з дитинства. І пам'ятайте, що ніхто окрім нас не допоможе позбавитися цієї згубної звички.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1