Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Щастя можна купити за гроші

Щастя можна купити за гроші

Я розумію, що набагато легше показувати пальцем і грати в гру «Хто винен», замість того, щоб брати відповідальність за своє життя. Ви можете дивитися в лице іншої людини і говорити щось накшталт: «Все що вам необхідно - це любов», «Грошима щастя не купити». Але знаєте що? По закінченню дня ви розумієте правду про все і знаєте, що це не так. У всіх нас горить велике бажання бути здоровим, багатим і розумним..кожний цього хоче..незалежно від того, що можуть вам казати.

Але для чого я це все розказую? Появилась нова течія людей, що ниють і жаліються на те, що інтернет бізнес не працює, про те, що необхідно народитися багатієм, щоб стати багатим, і про те, що гроші - це «зло».

Так зручно думати, якщо ви повний невдаха. Можливо, хтось перестане читати статтю, але якщо ви і вправду в це вірите, то ви просто робите собі відмовки і принижуєте свою гідність.

Підприємництво
легке в теорії, але не таке просте на практиці. Якби це було настільки легко, то кожен мав би бізнес на мільйони.

Немає ніяких відмінностей від інтернет бізнесу і традиційного. Кожний знає, що робити, але ніхто не робить необхідних довгострокових дій, щоб заробляти гроші, про які мріє.

В традиційному бізнесі ви берете взайми, працюєте роками, перш ніж почнете подобаюче жити..і тим не менше, я бачу дуже багато людей, що жаліються на те, що через тижні заповзятої праці грошей все ще нема (не кажучи вже
про роки).

Особисто я не люблю слабких людей. В сьогоденому суспільстві і при рівні розвитку у нас необхідна кількість свободи і можливостей. Раніше ніколи не було можливості заробити на те, як ви бажаєте жити насправді.

Все що вам необхідно – комп'ютер, інтернет, креативність і сила волі.

Бізнес, як і життя: нема правих, ніколи не було і не будє (воно завжди буде несправедливим до вас). Якщо ви хочете стати багатим і в той же час готові все кинути, то просто припиняйте які-небудь дії. Можливо, ви просто не народжені для того, щоб бути по-справжньому багатим, але не варто винити в цьому випадок, оскільки вся відповідальність лежить на вас.

Занадто багато людей ведуть себе як збаловані діти; чекають когось, хто піднесе їм мільйони на тарілці з білою каймою.

Успішні люди завжди знають, що дорога до успіху веде через роботу і рух тільки вперед, не дивлячись на життєві перепони (навіть якщо ви народжені в достатку).

Якщо ви вважаєте себе не
«технологічною» людиною, то існує сотня можливостей заробити мільйон без комп'ютера і сайту. Як я уже говорив, ми живемо в світі неймовірних можливостей, не дивлячись на те, що життя з нами несправедливе. Так що не витрачайте даремно час, не будьте лінивцями.

Особисто я вважаю, що життя заключається в тому, щоби збирати і зберігати багатство.

Багатство – це людський капітал, інтелектуальний капітал і фінансовий капітал. Багатство – це більше чим просто гроші, тому що гроші це засіб обміну продуктами і послугами.. Гроші просто інструмент.. І нічого більше.

Гроші несуть відповідальності за етику не більше, чим клавіатура за
неправильно набрані слова. До того ж ми всі живемо ради грошей, і немає сенсу в тому, що одне
покоління нічого не залишить наступному. Це просто якась дурня.

Невже ви будете старанно працювати усе своє життя і нічого не залишите, щоб ваші нащадки могли використати на користь? Це проста трата
часу.

Так будьте ж чесними самі з собою і з тими, хто вас оточує. Сконцентруйтесь на тому, чого ви бажаєте досягнути насправді, живіть і робіть все можливе, щоб досягнути цього. Перестаньте робити собі відмовки і прикидатись, що відчай, який вас переслідує, зникне сам по собі, тому що цього не буде.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1