Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Чи легкі гроші?

Чи легкі гроші?

Чи думали Ви скільки важить мільйон доларів? Є одна дуже відома фраза – «легкі гроші», та чи вірна вона. Що легше – мільйон доларів дрібними купюрами чи його еквівалент в золоті? Чи можливо так спокійно нести кейс з мільйоном доларів, як це показують в кіно. Часто ми бачимо по телевізорі, що грабіжники потребують викуп, який нараховує декілька мільйонів доларів дрібними купюрами. Цікаво скільки ж важить таке багатство? Відомо, що одна купюра американських доларів важить приблизно 1 грам.

Не важко підрахувати, що максимальна вага одного мільйона доларів буде близько однієї тони. Відповідно, купюрами номіналом в два долари – ця вага буде дорівнювати п’ятистам кілограмам. В банкнотах по п’ять доларів – один мільйон буде важити двісті кілограм. Якщо виміряти мільйон десятидоларовими купюрами, то це буде важити рівно сто кілограм. По «двадцяточці» вага одного мільйона складатиме п’ятдесят кілограм. Банкнотами номіналом в п’ятдесят доларів один мільйон буде важити двадцять кілограмів.

Ну а кейс зі стодоларовими банкнотами важитиме десять кілограм. Проте, це не межа так званої «легкості» мільйона, так як є банкноти номіналом в п’ятсот, тисячу, п’ять тисяч і десять тисяч доларів. Це означає, що банкнотами по п’ятсот доларів один мільйон важитиме два кілограми. Банкнотами номіналом в одну тисячу мільйон буде важити один кілограм. Банкнотами номіналом в п’ятдесят тисяч доларів один мільйон буде важити двісті грам, а самий легкий мільйон – всього сто грам - якщо його скласти з банкнот номіналом в сто тисяч доларів кожна.

Єдиним недоліком такого мільйона в тому, що обміняти або витратити його можна тільки на території Сполучених Штатів Америки. Вивозити ці гроші за кордон забороняється. Окрім того, купюр, номіналом в сто тисяч доларів, випущено всього сорок дві штуки. З них можна скласти всього-на-всього трохи більше чотирьох мільйонів. А потратити їх можна лише в стінах федеральних резервних банків США.

Тепер можна порівняти вагу одного мільйона доларів в банкнотах і, наприклад, одного мільйона доларів в золотих злитках. Враховуючи те, що один грам золота коштує приблизно десять доларів, то завдяки нехитрим математичним підрахункам вага «золотого» мільйона складатиме сто кілограм. А якщо врахувати те, що об’єм золота менше об’єму паперового мільйона, то можна зробити висновок, що вигідніше оформляти один мільйон в золотих злитках, ніж дрібними купюрами. До того ж важити він буде набагато менше.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (1)

Адмін_сайту коментує матеріал 25 февраля 2013 в 21:51 #1
А я знаю скільки важить один кілограм доларів сша!!!! Спитайте у мене, скажу!

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1