Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Як зберегти і збільшити чесно зароблені гроші?

Як зберегти і збільшити чесно зароблені гроші?

У що вкласти гроші, щоби не тільки зберегти свої кревно зароблені, але і збільшити капітал? Що ми взагалі знаєм про зберігальні продукти різних банків?

От живемо ми: ходимо кожний день на роботу, отримуємо зарплату, витрачаємо її. А якщо щось залишилося від цієї зарплати? Отже, відкладаємо. Куди? А ось це вже чисто індивідуальне питання. Хтось ховає гроші під матрац, хтось в панчоху, хтось, більш сучасний, купляє валюту. Все це добре, але … Інфляцію ніхто не відмінив. А в умовах економічної кризи, коли навіть світова економіка не знає, що робити, не кажучи вже про рідну, російську, навряд чи матрац чи панчоху можна вважати надійним місцем. А що з валютою?

Та не набагато краще. Євросоюз готовий розпастися. А це означає, що на перший погляд така сильна валюта, як євро, навряд чи здатна сьгодні привернути чиюсь серйозну увагу. А старий, такий звичний долар? Зовнішній борг США заставляє сумніватися і в його стабільності. Гарна країна Китай! Розумні працелюбні китайці в 2011 році далі ріст економіки в 34%, в той час як передова європейська країна – Німеччина, заявила тільки при 7% росту своєї економіки. Що будемо робити? Скуповувати юані? Так на даний момент їх немає в вільному продажі. Посипати голову попелом марно. Спробуємо знайти другі способи для вкладу капіталу.

Ітак, скільки заощаджених грошей може бути у звичайного пересічного російського громадянина? Ну, 40 000 – 50 000 рублів – це не заощадження. Це зарплата за два місяці. За неї і переживати не варто. Це можна швидко заробити ще. Ну, а якщо ви пенсіонер і це ваші «гробові», то завчасно купіть місце на кладовищі, доки воно не подорожчало. Це не жарт. Зараз багато кладовищ надають таку послугу.

100 000 – 200 000 рублів? От тут то можна і подумати. Що з ними можна зробити? Зайнятися інвестиціями, тобто купити акції? Для роботи на фондовому ринку – це капля в морі, та і провал там теж не слабкий. Так що краще не варто. Залишається покласти в банк. Думаєте, що відсотки за вклад – це повна дурня? Це ще дивлячись який вклад. Звісно, якщо покласти на депозит для потреб, то за рік отримаєте від 2 до 3%, тобто близько двох-трьох тисяч рублів з сотні.

Дрібниця, але теж гроші. Але вклади ж бувають різними. Ось, наприклад, швидко поповнюючий Сбербанку Росії. Процентні ставки по ньому 6,5% річних. З 100 000 рублів це 6500 рублів гарантованого прибутку. А якщо ви твердо впевнені в тому, що вам протягом року гроші не знадобляться, то краще всього отримати зберігальний сертифікат. Сертифікат купляється в центральних відділеннях Сбербанку. Мінімальна сума покупки в тому ж Сбербанку Росії дорівнює 70 000 рублів. Здати сертифікат можна в будь-якому відділі Сбербанку, але не раніше ніж через рік. Процентні ставки за сертифікатими коливаються від 7 до 8% річних. А це вже 7-8 тисяч гарантованого прибутку. Якщо сертифікат купляється на більш довгий строк, то проценти по ньому збільшуються.

Висновок простий. Регулярно цікавтеся зберігальними продуктами банків і зможете знайти для себя багато цікавого. А тепер про те, який банк вибрати? В теперішній час майже не залишилося державних банків, але в цей ж час діяльність кожного з них контролюється країною. Це виражається в ліцензійній банківській діяльності. І все-таки краще вибирати той банк, який довше працює на ринку. Буде краще, якщо хтось із знайомих або друзів зможе дати рекомендації даному банку. Ну, а якщо все-таки хочеться відчути себе інвестором на ринку цінних паперів, то купляйте привілейовані акції. Дохід у них менший, чим у простих, проте і ризик менший. Привілейовані акції забезпечуються навіть у випадку повного банкрутства компанії. А як відомо, краще синиця в руках, аніж журавель у небі.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1