Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Заробіток в інтернеті. Ставки на спорт

Заробіток в інтернеті. Ставки на спорт

Це один з найбільш швидких способів заробітку, потребуючий відносно небагато зусиль. Вам не доведеться днями і ночами сидіти біля монітору, рутинно займаючись, наприклад, фрілансом. Для того, щоб зробити ставку, потрібно зовсім трохи часу. Проте є у цього способу заробітку два великих мінуси:

1) необхідність першого грошового внеску, без якого не можна зробити ставку. Цей внесок тим більший, чим більший виграш Ви хочете отримати з певного коефіцієнту вашої ставки;

2) достатньо висока імовірність програшу. В цьому випадку Ви втрачаєте суму грошей, рівну сумі вашої ставки.

Що ж потрібно для того, щоб робити успішні ставки? В першу чергу, потрібно добре розбиратися в спорті, знати сили, ієрархію в тому чи іншому виді спорту, аналізувати попередні результати команд чи спортсменів, враховувати рівень мотивації, спади і підйомі, можливі травми, можливість успішного виступу при певних умовах проведеннях змагань: погода, час дня, місце, особливості спортивного об'єкту, атмосфера на змаганнях.

Імовірність виграшу зростає зі зменшенням кількості подій і коефіцієнту, проте в такому випадку зменшується сума виграшу. Наприклад, якщо Ви поставили на коефіцієнт 1,01, то імовірність Вашого виграшу буде дуже близька до 100%, але і сума виграшу буде лиш трохи більше суми Вашої ставки. Зі збільшенням цього коефіцієнту імовірність виграшу зменшиться, а сума виграшу збільшиться.

Щорічно підвищується рівень конкуренції, вирівнюється рівень команд, внаслідок чого зробити прогноз результату спортивної події стає все складніше. Тому в розписі подій потрібно старатися вибирати такі ставки, в яких імовірність вашого виграшу буде близька до 100%, але при цьому на цю подію непоганий коефіцієнт.

Для підстраховки можна робити декілька ставок на різні події в одній - більший коефіцієнт, але і більша імовірність програшу, в другій - невеликий коефіцієнт, щоб можна було хоча б відіграти свої гроші, - "залізо", де дуже висока імовірність успіху.

Найбільш оптимальними для досягнення успіху є ставки на одинарні події.

Але все ж заробляти на ставках на спорт не можна так багато, як заробляють на азартних іграх. Спорт потрібно чекати, а пограти в рулетку чи покер можна прямо зараз.

Спробуйте грати в покер...

покер на реальные деньги онлайн

чи в рулетку.

 

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (1)

Олександр коментує матеріал 3 октября 2014 в 20:48 #1
Доброго дня всім!!!
Пропоную вам таку штуку, заробити гроші в системі WEBMONEY.
Звичайно ви можете подумати, що це черговий розвод і всяке таке, але дочитайте до кінця, все дуже просто.
Вам потрібно зареєструватися в системі Лінк: start.webmoney.ru
Дальше потрібно створити WMU гаманець і поповнити його на 25 гривень.
В вас є реальний шанс отримати тисячі, але потрібно попрацювати.
Суть роботи полягає в тому щоб розкинути по 3 гривні на 7 гаманців, тобто виходить 21 гривня в сумі, за кожен переказ система стягує комісійні 0,8% від суми переказу. Впринципі ви нічого не втрачаєте, крім 21 гривні.
Знаєте, я довго шукав роботу в інтернеті, всякі там кліки, серфінг і т.п. не вартує вашого дорогоцінного часу, я сам переконався в цьому.
Детальну інформацію про те як заробляти взнайте тут Лінк: zarabotajwmu.ucoz.ru
Отже, повернемося до суті.
Після того як я перечислив по 3 гривні, я розсилав цю статтю по різних форумах і дошках оголошень. За пару днів я помістив статтю на 60 різних ресурсах.
Пояснюю що треба зробити.
1. КРОК
Реєструєтесь в системі WebMoney і заводите WMU-UAN гаманець, поповняєте його на 25 гривень. Поповнити можна в терміналі i-box, в Тернополі їх на кожному кроці в супермаркетах, думаю в вашому місті теж є=)
2. КРОК
Переводите на кожен із нижче перечислених гаманців по 3 грн.
В полі "Примечание" ОБОВЯЗКОВО вписуєте такі слова: "прошу внести меня в список Web-money" (без лапок), це потрібно для того щоб модератори включили вас в систему, щоб ви могли виводити гроші з webmoney.
Ось ці 7 гаманців:
1. U222188031378
2. U424758760618
3. U335071406056
4. U118828789952
5. U590906216557
6. U178733263984
7. U189139392710
ПОВТОРЮЮ: щоб отримувати гроші вам потрібно перевести по 3 гривні, бо тоді модератори не включать вас в систему. З цим розібрались.
Тепер УВАГА!!!
Після того як ви пройшли КРОК 2 скопіюйте собі на комп весь цей текст
і в списку гаманців видаліть самий 1-ий, на його місце поставте 2-ий гаманець, на місце 2-го перемістіть 3-тій і так до останнього, тоді в вас залишиться 6 гаманців, а на 7 місце впишіть свій номер гаманця, я думаю ви зрозуміли.
3. КРОК
Тепер розмістіть цю статтю на бесплатних сайтах оголошень, форумах, на своєму сайті, де тільки можна, бажано побільше, тому що прибуток залежатиме від вас, чим більше оголошень тим більше грошей ви отримуватимете. Розміщення статті на 200 форумах гарантує вам МІНІМАЛЬНИЙ дохід 10000 за 2 місяці. Такщо вирішуйте чи потрібні вам гроші. Особливо якщо є можливість їх заробити при такій незначній втраті як 25 гривен

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1