Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Жінка плюс гроші !?

Жінка плюс гроші !?

Яку роль в житті жінок відіграють гроші і як взагалі розвиваються їх стосунки? Гроші - це не просто засіб для існування, а можливість виділити свої переваги або ж приховати недоліки, якими нагородила природа. Відношення до грошей у кожної своє - хтось відноситься до них із захватом, а хтось до них абсолютно байдужий. Проте майже всім їх завжди не вистачає незалежно від кількості. З чим це пов'язано? Причин може бути багато: ріст цін або ж грошей дійсно мало, хоча буває, що витрати ростуть кожного дня.

Кожна хоче відчувати себе прекрасною жінкою, і для цього потребуються ті чи інші атрибути. Навряд чи можливо відчувати себе неперевершеною, економлячи на туші, помаді чи колготках. Навпаки, вийшовши на вулицю, виникне відчуття, що ти "сіра панчоха". А для того, щоб таке відчуття не з'являлося потрібні гроші.

Одним зі способів вирішити проблему в цій ситуації є заробляння коштів самостійно. Заробляти не тільки на найнеобхідніші речі, але й на можливість купити гарне вечірнє плаття або інші приємні дрібнички. Жінка з середнім матеріальним заробітком дивиться на життя реально, в її гардеробі можна знайти прості але практичні речі, і косметичка не буде забита непотрібними дрібницями. Іноді вона дозволяє собі дорогу покупку, на яку відкладала гроші деякий час. Між іншим її все влаштовує, вона не жаліється на своє життя. Середа її спілкування - чоловіки і жінки з подібними проблемами. А способи знайти високооплачувану роботу або ж багатого кавалера дуже рідко закінчуються успіхом.

Взаємовідносини між жінкою і грошима складаються не просто, особливо коли вони належать чоловікові. Опинившись в такій ситуації, необхідно змиритися з думкою, що ти його власність. Це неприємно, але якщо не хочете відмовлятися від дорогих подарунків, поїздок на курорт, відвідувань дорогих салонів краси - слід змиритися з такою позицією. Бувають і вийнятки, коли жінка виходить заміж за багатого чоловіка не через гроші, а з любові до нього.

Ідеальні стосунки між жінкою і грішми можуть скластися тоді, коли вона самостійно досягла усіх благ, якими спокійно насолоджується. Проте і тут є своє "підводне каміння", оскільки її можуть оточувати альфонси і завідні подруги. В таких випадках вона лиш відчує образу, зрозуміючи, що все залежить від розміру її гаманця.

Як би не будувалися стосунки між жінкою і грішми варто пам'ятати, що не завжди вони приносять радість. Звісно, вони дозволять підвищити соціальний статус, зануритися в розкіж, але задумайтесь, чи часто ви зустрічаєте дійсно щасливих багатіїв.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1