Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Скільки вам потрібно грошей на безтурботне життя?

Скільки вам потрібно грошей на безтурботне життя?

Грошова тема в сучасному світі дуже затребувана, причому неважливо, про яку країну йде мова. У будь-якому випадку, все, що пов'язане з грошима завжди в центрі уваги. Але якщо мова заходить про гроші конкретної людини, його ця тема починає помітно дратувати. Як би то не було, зрозуміти, чому так відбувається, не важко. Більшості людей грошей постійно не вистачає.

Якщо у кого запитати, скільки йому потрібно грошей на життя, він навряд чи зможе відповісти. Такого практично ніхто не знає. А багатьох особливо і не цікавить. Працюючі схильні думати наступним чином: «Щоб жити, ні в чому собі не відмовляючи, потрібно заробити стільки грошей, скільки зможу! Потрібно дивитися на життя реально».

А як же живуть ті люди, які завантажені роботою, і їм ніколи думати про багатство? Таких людей, безумовно, багато, і кожен з них живе по-різному. І це стосується навіть тих людей, які заробляють досить багато. Але не думайте, що квартира або будинок, де вони живуть – це будинок їхньої мрії. Не думайте, що їхній автомобіль – це авто їх мрії. І тим більше не варто думати, що робота, яка приносить їм дохід, це межа їх мрій.
Наприклад у президента Януковича мрія - золотий унітаз, повністю золотий!

золотий унітаз януковича 

Звичайно, багато можуть і не погодитися, і вважатимуть за краще взагалі не говорити на цю тему, а інші скажуть: «А що поробиш, адже таке життя. Нікуди від цього не подітися».

Звернемо увагу на найбагатших американців. Це буде служити прикладом. Якщо ви хочете стати кращим лікарем, потрібно вчитися у кращих лікарів. Якщо ви хочете бути кращим льотчиком, треба вчитися у майстрів своєї справи.

Якщо звернути увагу на слова з книги Дональда Трампа «Мистецтво укладати угоди», то ми багато зможемо зрозуміти. У книзі написано про те, що у автора так багато грошей, що він їх при бажанні витратити не зможе.

Це і є відповідь. Тобто грошей у вас має бути стільки, скільки ви витратити навіть при всьому бажанні не зможете. Можна зайнятися не складними підрахунками. Спочатку потрібно купити те, що нам потрібно.

Якщо ви хочете стати мільйонерами, то на деякі дрібниці можна закрити очі. Всі ці предмети можна знайти в будь-якому канцелярському магазині. Перше, що потрібно брати, так це калькулятор. Без нього вже точно складні розрахунки не виконати. Далі беремо найбільш дорогий і товстий зошит.

Уявімо подальший розвиток подій. Ви приходите додому, відпочиваєте. Після цього, поки думки про багатство поки не залишили вас, потрібно братися за справу. А всім, хто мешкає з вами, близьким людям, краще не розповідати про це. Розповідати можна тоді, коли ви вже досягли будь-яких результатів. Тоді вже можна відкрити таємницю цієї дивовижної методики.

Для початку робота повинна бути суто індивідуальної. Ніякого результату ви не досягнете, якщо ви вирішите все кинути, коли півдороги вже пройдено.

Спочатку потрібно поділити ваш зошит на кілька життєвих розділів. Звичайно, для кожної людини цей момент індивідуальний. Почнемо з головного.

Так як вам потрібно десь жити, це будинок. Взагалі, їх може бути декілька, якщо враховувати і дачний будиночок.

Далі вписуємо предмети, на ваш погляд, першої необхідності, такі як взуття і одяг, а так само їжа.

Кожен повинен займатися тим, на що здатний, тому вписуємо свою справу. Вам цей розділ не знадобився хіба що в тому випадку, якщо ви були б близьким родичем якого-небудь мільйонера.

Далі потрібно написати, що вам хотілося б, так би мовити, для душі. Наприклад, який небудь предмет старовини, або ж поїздку в країну або місто своєї мрії. Потрібно писати про все сміливо, нічого не соромлячись.

Не будуть зайвими ще кілька інших категорій, таких як “автомобіль” або “комп”. Насправді ви повинні вписувати те, що вважаєте за потрібне.

Назва кожного розділу потрібно написати на задній частині зошити. Наприклад, одну сторінку ви можете розділити, а іншу можна залишити незайманою. Тоді у вас вийде своєрідна таблиця з чотирьох стовпчиків.

У першому стовпчику ви повинні написати назву предмету, і краще, якщо опис буде як можна більш докладним. Наприклад, «двоповерховий будинок з верандою і літньою терасою на Балі». Такий будинок точно повинен бути. Але якщо такого немає, потрібно виправити другий ручкою (іншого кольору).

У другому стовпчику повинна бути ціна. Завдяки інтернету пошук ціни тієї чи іншої послуги або товару не буде довгим. А заразом можна і перший стовпчик підкоригувати.

У третьому стовпчику ви повинні написати той термін, який буде вважатися максимальним до здійснення мети.

Найголовнішим є четвертий рядок. Тут ви повинні описати, якими способами ви будете заробляти гроші на купівлю цієї речі. Не слід переходити до опису наступного предмета, поки ви не обдумаете все, що пов'язано з цією річчю. Тому потрібно залишити трохи місця, щоб розвинути в подальшому свою думку. Для самих головних речей потрібно скласти щось на зразок інтелектуальних схем.

На цьому все. На даному етапі вам потрібно зробити все вищевказане.

Слід розуміти, що в цілому, справа займе багато часу, аж до декількох місяців. Потрібно щодня проводити такі заняття, але тільки подбайте, щоб вас не відволікали. Це можна робити як на роботі у вільний час, так і вдома, якщо немає справ.

Коли ви закінчите роботу, скомпонуйте для більш зручного аналізу все написане. Краще перевіряти кожну з позицій по кілька разів. І знову ж, не потрібно економити гроші.

В результаті у вас в зошиті повинно бути все, чого вам не вистачає. Після цього ви повинні бути впевнені, що додати нічого.

Тепер візьміть калькулятор. Тепер аналізуємо кожен розділ і складаємо суми. Звичайно, вони можуть бути дуже великими, але саме для цього потрібен калькулятор.

І тепер головний момент. Та сума, що вийшла у вас, має бути помножена на два або навіть на кілька разів. Як було зазначено раніше, сума вам потрібна така, щоб ви витратити її не зуміли. Тим більше в майбутньому може захотітися ще чогось.

Якщо вам здається, що це все, то ви помиляєтеся. З цього все тільки починається! Надалі ви дізнаєтеся про те, як можна заробити ці гроші.
Для цього перейдіть по цьому лінку -> LINK

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1