Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

В мережі є гроші…Справжні гроші

реальні гроші грати

Велике скупчення народу завжди, неначе магніт, притягувало до себе гроші. Інтернет – це велика кількість людей, які за посередництвом сайтів, блогів, форумів і т.і. знаходяться в постійному зв'язку один з одним. Вони обмінюються враженнями, знаннями, досвідом, інформацією і … грішми. До того, гроші ж реальні, найсправжніші «живі гроші», замасковані під кредити чи знаки електронної комерції. Але вони – справжні, адже їх можна помацати, потримати в руках, вкладати в бізнес і збільшувати. Час переведення від одного користувача до іншого – це десятки секунд, незалежно від відстані. Більше зручностей.

Гроші бувають великими і … просто грішми.

Великі гроші – це поняття розтяжне або, як говорив Ейнштейн, поняття відносне. Одному сотні мало, а іншому – десяток уже норма.

Пам'ятаєте, як Остап Бендер запитував Шуру Балаганова, яка йому сума подобається? Шура відповів, що п'ять тисяч. На наступне питання командира, чи в місяць? Шура сказав, що в рік. На що Остап відмітив, що йому не по дорозі з Балагановим. Він, в який раз – збрехав.

Що вийшло після цього дуже детально описано в «Золотому телятку». Хто не читав – раджу. Адже це не тупий Задорнов з самозакоханим Петросяном – це класика.

Так ось, всесвітня павутина – відображення реальності. Правда в цифровому вигляді. І в ній, як і в житті є свої Остапи і Балаганові з Паниковськими і Козлевичами.

Із всіх персонажів тільки Остапу подавай 500 тисяч. Після зробленої роботи йому цього здасться мало, і він захоче мильйон. До того ж, гроші потрібні будуть йому зразу, повністю, а не частинами. Шуру ж влаштовує значно менша сума.

Остапам потрібні гроші в великий кількості, ніж всім іншим, разом узятим. Тому, Бендери ставлять мету і ідуть до неї, отримуючи бажані мільйони. На своєму шляху зустрічають Балаганових, Козлевичів, навіть Паниковських підключають до вирішення своїх проблем, безжально їх експлуатують. Але як! Так, що всі захоплюються Остапами.

Перевага Остапа не стільки в наявності цілі-ідеї, скільки у впевненному вирішенні всіх проблем на шляху до неї. Не зупиняються – жити і діяти. Тут і зараз – ось кредо Остапів. Не зупинятися при хороших незначних результатах, доки не отримаєш того, про що мрієш! Остапи не зупиняються на півдорозі.

Коли ціль досягнута і задача вирішена, то Остапи аналізують зроблену роботу і, розуміють, що гідні більшого. І , зрозумівши це, вони зразу ж піднімають планку. Беруть замість півмільйона – цілий мільйон. Остапи дуже цінують свою працю.

Балаганові з Паниковськими все життя задовольняються малим. Пливуть за течією. Паниковські, правда, колись мали дуже багато, але під дією обставин, здалися і опустилися. Балаганові – наївні і дурні. Їх середній вік і вчинки говорять, що навряд чи вони порозумнішають – тільки ідіот, маючи в кишені в десять раз більше мрій – може вкрасти сумочку з пудреницею і рублем з сорока копійками. Вони хочуть бути чесними, хоча самі обманюють, крадуть і бояться.

Мережа кишить Остапами, Балагановими, Паниковськими й іншими персонажами. Але тільки Остапи заробляють по-справжньому великі гроші. Балагановим і Паниковським дістаються крихти.

Адже, що може бути простіше – поставив ціль і рухайся в її напрямку? Вам вирішувати, що робити і ким хочете бути.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1