Гроші
Що вони роблять???
Цікаве

Вплив грошей на людей

Вплив грошей на людей

Часто ми задаємо собі питання, що таке гроші і як вони впливають на нас. З примітивної точки зору, можна сказати, що це просто папірець, але це не так!

Насправді це не просто кусок паперу, гроші це одиниця за яку людина працює або виконує яку-небудь функцію в циклі життя.

Гроші відіграють дуже велику роль в розвитку людства, через гроші робиться багато доброго і поганого, як монета, у якої дві сторони. Якщо б не було грошей, багато унікальних речей не було б придумано, людство б повільніше розвивалося і т.д.

Але якби не було грошей, життя було б зовсім іншим. Приведемо декілька прикладів: наркомафії напевне не було б, оскільки немає грошей і немає для чого розповсюджувати наркотики, оскільки заробити грошей вони не зможуть. Не було б грошей, не було б корупції.

Кожна людина хотіла б бути багатою, щоб нічого не потребувати, але багатство може і погіршити твоє становище, якщо ти ніколи не володів великими грошима і тут ти виграв у лотерею один мільйон доларів.

Звісно в матеріальному плані ти покращишся, а в емоційному з часом може вийти нервовий зрив, так як твій характер і світосприйняття будуть швидко змінюватися.

Відсутність грошей дуже згубно впливає на людей. За їх відсутності люди йдуть на крайні міри - обман, злочини, вбивство і т.п. Багато людей скаже, що вони могли піти працювати і чесною працею заробити гроші, проте тут зовсім інше, їм не потрібна робота де вони змогли б заробити на свої потреби.

Цим людям потрібно багато грошей і вони не хочуть працювати, одним словом - під владою реальних грошей. Для них гроші це їх покровитель і чим більше грошей, тим більше вони отримують від них задоволення. Можливо гроші їм уже й непотрібні, проте вони для них як наркотик. Це відноситься не до всіх людей, хоча психологи стверджують, що в деяких є грошова залежність.

Говорити про гроші можна багато, про те як вони згубно або ж добре впливають на людину, однак потрібно пам'ятати те, що ми є хазяїнами власної долі, ми повинні нею розпоряджуватися і відповідати за ню повинні ми, а не гроші.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Коментарі до статті (5)

olga коментує матеріал 12 декабря 2013 в 11:34 #1
как с вами связаться?
Адмін_сайту коментує матеріал 12 декабря 2013 в 14:14 #2
Відповідь для: olga (#1)
з ким?
ууу коментує матеріал 26 февраля 2014 в 22:00 #3
хехехе
Вася коментує матеріал 27 февраля 2014 в 20:51 #4
лошари
лол коментує матеріал 5 марта 2015 в 16:34 #5
спасибо

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1