Гроші
Що вони роблять???
Правила Блекджека

Правила Іспанського блекджеку

Правила Іспанського блекджеку

Що стосується номіналу карт, то 2, 3, 4, 5, 6 і 9 зберігають свій номерний номінал. Королі, дами і валети мають номінал в 10 очків. Найоплачуваніша комбінація під назвою Блекджек – це туз і будь-яка «картинка» з номіналом в 10 очків. Різні столи для іспанського блекджеку мають різні ліміти ставок.

Гра починається з того, що ви робите свої ставки. Потім дилер роздає по дві карти на кожний бокс гравця і дві карти собі. Одна з карт дилера відкривається. В тому випадку, якщо в руці дилера є туз, велика імовірність того, що у нього буде блекджек. Натиснувши на кнопку «Страхування», ви застрахуєте свої ставки на такий випадок. Якщо страхування себе виправдає, то ви отримаєте виплату, виходячи з коефіцієнту 2:1. Якщо ж блекджека у дилера не буде, то ставка згорить.

Якщо після першої роздачі карт сума ваших карт буде дорівнювати 21 очку, то ви отримаєте виграш, виходячи з коефіцієнту 3:2. До того ж блекджек виплачується навіть у тому випадку, якщо подібна комбінація утворилася і в руці дилера. Якщо ж сума карт після першої роздачі нижче, то ви можете взяти додаткову карту (карти). Кнопка «Подвоїти» презначена для того, щоб ви могли збільшити початкову ставку в два рази на будь-якому етапі гри. Подвоїти ставку можна 1 раз за гру.

Подвоюючи ставку, ви маєте право взяти тільки одну карту з колоди. Якщо сума, що утворилася вас не влаштовує, то ви зможете відмовитися від гри, натиснувши на кнопку «Здатися» на панелі управління. Натиснути на кнопку «Подвоїти» можна і після того, як ви розділили карти на дві руки.

Кнопка «Ще карту» презначена для набору додаткових карт. Кнопка «Стоп» зупиняє набір. В випадку відмови від гри ви втрачаєте половину початкової ставки.

Кнопка «Розділити» на панелі управління стане у пригоди в тому випадку, якщо дилер роздасть вам дві однакові карти. Розділивши руки, вам доведеться подвоїти початкову ставку. Потім рішення по кожній з розділених рук приймаються окремо. Комбінація в 21 очко, що утворилася після розділення руки, оцінюється дешевше справжнього блекджеку. Розділяти карти можна два рази за всю гру, проте, при цьому ви втрачаєте можливість застрахувати свої ставки на випадок блекджеку у дилера.

В разі перебору вам автоматично зараховується програш. Дилер відкриває карти після того, як ви закінчите набір по всім рукам на боксах. Нагадаємо, що дії дилера суворо регламентуються: він не може зупинитися, доки сума очків не досягне 17. Якщо дилер перебрав, то гравець отримує виграш із розрахунку 1:1 по всім ставкам. Якщо і у вас, у дилера однакова сума очків, то раунд оголошується нічийним, від ваші ставки згорають. Якщо і у вас, і у дилера блекджек, то ви програєте. Те саме стосується і однакових сум в 21 очко.

В тому випадку, якщо сума ваших очків вище, ніж сума карт дилера, то ви виграєте. Виграш виплачується в залежності від кількості карт і комбінацій. Якщо ви виграли на 7 картах, то отримаєте виграш по коефіцієнту 3:1, на 6 картах - 2:1 і на п'яти картах - 3:2. Якщо ви зібрали 21 очко на трьох сімках чи на шістці, сімці і вісімці, то виплата буде залежати від масті карт. Такі комбінації карт однієї масті виплачуються по коефіцієнту 2:1, різних мастей - 3:2, а пікові – 3:1. Чудовий виграш по коефіцієнту 50:1 ви можете отримати, якщо складете комбінацію із трьох сімок однієї масті. При цьому відкритою картою дилера обов'язково повинна бути сімка. Всі інші комбінації оплачуються, виходячи з коефіцієнту 1:1. Виграш 1:1 також виплачується при подвоєнні ставки.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1