Гроші
Що вони роблять???
Правила Блекджека

Правила блекджеку

Правила блекджеку

Головна ціль блекджеку - зібрати комбінацію карт з сумою в 21 очко чи максимально близькою до 21. Гравець має право набирати будь-яку кількість карт, в той час як дилер не може зупинитися, доки загальна сума не складатиме 17 очків. Блекджек грається шістьма колодами карт по 52 карти в кожній. Гравець може активувати декілька боксів чи грати на одному.

Кожна карта в блекджеку має певний номінал. Карти з номерами від 2 до 10 мають аналогічний номінал. Валет, дама і король дають по 10 очків. Туз може давати або 1 очко, або 11 очків, в залежності від рішення гравця. Різні слоти для блекджеку мають різні ліміти на мінімальні і максимальні розміри ставок.

Як тільки всі ставки будуть зроблені, вам здадуть 2 карти. Дилер також отримає 2 карти, з яких відкритою буде тільки одна. Якщо при першій роздачі сума ваших карт становить 21, то дилер оголошує блекджек. Якщо видима карта дилера не перевищує по своєму номіналу 10 очків, то ви миттєво отримаєте виплату по коефіцієнту 3:2. Якщо ж номінал відкритої карти більше 10, то дилер також запропонує вам миттєву виплату, але уже по коефіцієнту 1:1. Якщо ви згодні на таку пропозицію, то натискайте на кнопку Insurance. А якщо хочете відкрити всі карти дилера, то натискайте кнопку Stand.

Якщо ви вибираєте другий варіант розвитку подій, і у дилера, кінець кінцем, виявиться блекджек, то раунд вважається нічийним і вам повертається ваша ставка.

Комбінація блекджек- це сума 21 при першій роздачі. Це найприбутковіша комбінація в усій грі. Якщо ж сума при роздачі менше 21, то ви можете взяти додаткові карти, щоб наблизитися до цього значення. Після того, як ви отримаєте карти, ви можете натиснути на кнопку Double і збільшити ставку вдвоє. В таком разі ви зможете взяти тільки одну карту, а потім будете змушені зупинитися на отриманій сумі.

Ще одна цікава функцію в блекджеку - це функція Split. Скористатися нею можна в тому випадку, якщо дилер роздав вам дві однакові карти. Натиснувши на кнопку Split, ви розділите ці карти на дві різні руки, подвоївши початкову ставку. Після цього ви зможете брати карти для кожної руки окремо. Єдиним вийнятком є випадок, коли ви розділяєте два тузи. З кожної з таких рук можна отримати не більше ніж по одній карті. До того ж, якщо другою картою стає карта номіналом 10, то отримана комбінація блекджеком не вважається. При розділенні тузів гравець не має можливості подвоїти початкову ставку.

Кнопка Insurance дозволяє вам застрахуватй свою ставку в тому випадку, якщо відкрита карта дилера має номінал в 10 очків чи є тузом. Для того, щоб застрахуватися на випадок блекджеку дилера, необхідно зробити додаткову ставку, яка дорівнює ½ вашій початковій ставці. Якщо ви скористаєтеся функцією Insurance, то в випадку випадання блекджеку у дилера, отримаєте виграш з розрахунку 2:1. В усіх інших випадках ця додаткова ставка програє.

Набирати карти потрібно обережно, адже якщо сума карт перевищить відмітку в 21 очко, то ви автоматично програєте. Як тільки ви завершите набір карт, дилер відкриє другу карту. Правила блекджеку зобов'язують дилера набирати карти, доки загальна сума не досягне позначки в 17 очків чи не перевищить її. Якщо сума ваших карт сума карт дилера однакові, то раунд вважається нічийним, і ви отримуєте назад свою ставку.

Якщо ж сума вашої руки перевищує суму карт дилера, то ви отримуєте виграш в розрахунку 1:1. Якщо у вас випав блекджек, то коефіцієнт становить 3:2. Якщо ж сума дилера вище, ніж сума вашої руки, то ви програєте всі зроблені ставки.

Викладені на цій сторінці правила - це всього лише мала частина всіх тим вмінь, якими вам необхідно заволодіти, щоб вигравати в блекджек.

azartni-igry.com.ua рекомендує грати в перевірених казино по наступним причинам:
⇾ контроль чесності (MD5) ⇾ грошові бонуси ⇾ цілодобовий адмін
⇾ різні способи поповнення ⇾ можна відіграти бонус ⇾ багато ігр

Додайте свій коментар

Ім'я (нік):
Текст коментаря:
1